Підготовка до ЗНО-2017

ПРОБНЕ ЗНО - 2017

Особливості пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з10 до 31 січня 2017 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне тестування відбудеться:

• 1 квітня– з української мови і літератури;
  • 8 квітня– з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, – два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 8 квітня.

Розміщення електронного запрошення на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» на сайті ХРЦОЯО буде здійснено 14.03.2017; оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури – 08.04.2017; оголошення результатів пробного ЗНО з решти предметів – 14.04.2017 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Пробне тестування є платним.
Зміст Термін
Реєстрація осіб, які виявили бажання брати участь в пробному незалежному оцінюванні 10.01-31.01.2017
Розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання до 14.03.2017
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 01.04.2017 (з української мови і літератури);
08.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» до 05.04.2017 (з української мови і літератури);
до 10.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання 06.04.2017 (з української мови і літератури);
11.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 08.04.2017 (з української мови і літератури);
14.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)