Методичне об'єднання класних керівників

Тема над якою працює методичне об’єднання класних

керівників КЗШ І-ІІІст. №8 у 20161-2017 н.р.:

«Креативна освіта в системі  виховання, розвитку творчої активності та самореалізації особистості»

Визначення креативної освіти

• Освіта, спрямована на розвиток загальної креативності учасників педагогічного процесу;
  • Освіта з гнучкою системою форм організації навчально-виховного процесу, відповідно до здібностей, нахилів, потреб учнів;
  • Освіта, зорієнтована на використання інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують особистісне зростання і розвиток творчого потенціалу учнів.

Виховна робота в КЗШ І-ІІІ ст..№ 8 зосереджується на проблемах духовності, опираючись на фундамент загальнолюдських цінностей (добро, родина, рідна земля право дитини на власну унікальність, цінності людського життя). Одне з основних завдань – побудова функціонально-організаційної структури виховної системи. Структура містить у собі:

Склад шкільних методичних об'єднань класних керівників:

1. Методичне об'єднання класних керівників 1-4 класів (керівник – Кондратова С.В..).

Проблема: «Розвиток школяра на засадах особистісно-орієнтованого навчання».

2. Методичне об'єднання класних керівників 5-11 класів

(керівник – Мамоненко Ю.В..).

Проблема: «Взаємозв’язок і взаємопорозуміння між класним керівником і класом, робота над створенням органів самоврядування, формування в учнів життєвих цілей та мети на майбутнє».

УСЯ СИСТЕМА ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ШКОЛІ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ:

1.     Роботу класних керівників (виховні години, позакласні виховні заходи, оформлення класу, спільні добрі справи, походи, поїздки, індивідуальну роботу).

2.     Навчальну виховну діяльність вчителів предметників (виховний потенціал уроків, позакласні предметні заходи).

3.     Роботу педагога-організатора і вихователя групи продовженого дня (бесіди, позакласні заходи, робота учнівського самоврядування).

4.     Діяльність Ради учнівського самоврядування (засідання Рад, залучення учнів школи до самоврядування, організація дозвілля).

5.     Роботу гуртків, секцій.